Międzypokoleniowe spotkania z bajką

Międzypokoleniowe spotkania z bajkąW dniu 20 października  w filii nr 2 odbyło się międzypokoleniowe spotkanie z bajką.  W ramach integracji wspólnie z klubowiczami Dyskusyjnego Klubu Książki spotkali się uczniowie z klasy I i II PSP Nr 4. Spotkanie miało na celu propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.

Miłośniczki czytania z wielkim zaangażowaniem przedstawiły dzieciom wiersze Jana Brzechwy : „Żuraw i czapla”, „Grzyby”, „Ptasie plotki”, „Mleko”, „Na straganie” oraz „Kłamczucha” Młodzi słuchacze uważnie słuchali utworów  bo kolejnym ich zadaniem było wykonanie ilustracji do przeczytanych tekstów.

Spotkanie z bajką pozwoliło rozwinąć wyobraźnię, pamięć i pomysłowość a także było dobrym czasem budowania więzi między czytającymi klubowiczkami DKK a słuchającymi dziećmi.

Katalog online

Logowanie do konta