Koncert „Słowa muzyką malowane”

Koncert „Słowa muzyką malowane”W piątek, 1 grudnia o godzinie 17.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli odbędzie się koncert „Słowa muzyką malowane”. Na występ zapraszają organizatorzy: Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej „Crescendo”, Państwowa Szkoła Muzyczna im. I. Paderewskiego oraz biblioteka.

Tegoroczny koncert nosi tytuł „Inspiracje muzyczne”. Zaprezentowane zostaną  wiersze poetów polskich o tematyce muzycznej oraz wiersze uczestników Warsztatów Literackich „WERS” Prezentacje przeplatane będą muzyką w wykonaniu uczniów PSM. Usłyszymy też kompozycje Pawła Bajka, studenta Akademii Muzycznej w Katowicach.

Koncert, współfinansowany przez Gminę Stalowa Wola, odbędzie się w ramach projektu „Wzbogacanie oferty kulturalnej dla mieszkańców Stalowej Woli” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Państwowej Szkoły Muzycznej „Crescendo” w Stalowej Woli.

Koncert „Słowa muzyką malowane”

Katalog online

Logowanie do konta