Warsztaty ozdób choinkowych w bibliotece

Warsztaty ozdób choinkowych w biblioteceChcesz w rodzinnym gronie wykonać ozdoby na choinkę, bańkę albo mała choinkę z ekologicznych materiałów? Miejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli po raz kolejny zaprasza na międzypokoleniowe warsztaty ozdób bożonarodzeniowych. Już dziś warto zarezerwować sobie kilka chwil na sobotę, 9 grudnia i tego dnia o godzinie 11.00 przyjść do obiektu biblioteki przy ul. ks. J Popiełuszki 10.

W tym roku będzie można wykonać ciekawe ozdoby na choinkę, będzie możliwość przyozdobienia i wykonania papierowej bańki, kolorowego łańcucha czy mini-choinki. – Zapraszamy na warsztaty rodziców z dziećmi, dziadków… Całe rodziny będą mogły samodzielnie wykonać oryginalne świąteczne ozdoby pod okiem plastyka. Biblioteka zapewnia również wszystkie materiały potrzebne do wykonania ozdób. Oczywiście zajęcia są bezpłatne – mówi Joanna Rybak, kierownik Biblioteki Głównej.

Zapraszamy do budynku biblioteki w sobotę 9 grudnia, na godzinę 11.00, na 2 piętro. Wstęp wolny. Zajęcia potrwają 2 godziny.