Na poetyckim ołtarzu…Stowarzyszenie Literackie „Witryna” w Stalowej Woli i Miejska Biblioteka Publiczna im Melchiora Wańkowicza zapraszają na spotkanie promocyjne Krzysztofa Kwasiżura, na którym zaprezentuje wiersze z nowego zbioru „Ołtarz mój” przy niepowtarzalnym akompaniamencie.

Spotkanie opłatkoweMiejska Biblioteka Publiczna im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli i Stowarzyszenie Literackie „witryna” w Stalowej Woli serdecznie zapraszają na spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Stowarzyszenie Literackiego „Witryna”, które odbędzie się w czwartek, 14 grudnia o godzinie 17.30 w czytelni Filii nr 2 Biblioteki przy ul. Siedlanowskiego 3 w Stalowej Woli.

Godzinami o książkach – „Wariatka z Komańczy”W środę, 13 września  o godzinie 17.00 w Filii Nr 2, przy ulicy Siedlanowskiego 3, odbędzie się kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Rozmowy będą się toczyć wokół powieści Marii Nurowskiej pt. Wariatka z Komańczy ”. Bohaterką „Wariatki z Komańczy” jest malarka, Marta Kohn, artystka -  zdolna i niezwykle wrażliwa kobieta,  przez jednych uwielbiana, przez innych postrzegana jako wariatka, dziwaczka.

Katalog online

Logowanie do konta