Stalowa Wola może zostać świetlną stolicą Polski

Stalowa Wola może zostać świetlną stolicą Polski Drodzy Mieszkańcy! Mobilizujemy się i głosujemy na Stalową Wolę w 9. edycji plebiscytu „Świeć się z Energą”. Codziennie można oddać jeden głos. Wystarczy wejść na stronę: http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/podkarpackie/stalowa-wola i zagłosować. Walczymy o tytuł "Świetlnej stolicy Polski".

W ubiegłym roku Miasto Stalowa Wola zwyciężyło w regionalnym etapie konkursu i jako jedno z szesnastu polskich miast otrzymało sprzęt energooszczędny o wartości 10 tysięcy złotych, z którego skorzystały najbardziej potrzebujące rodziny w Stalowej Woli. Nie udałoby się to bez wielkiego zaangażowania całej społeczności Stalowej Woli. To dzięki mieszkańcom, którzy zmobilizowali się do codziennego oddawania głosów na stalowowolskie iluminacje, udało się zwyciężyć w regionalnym etapie. W tym roku również liczymy na Państwa zaangażowanie, a jest o co walczyć - w puli znalazły się nagrody o łącznej wartości 200 tysięcy złotych.

„Świeć się z Energą” to konkurs, w którym Polacy wybierają najładniej oświetlone miejscowości w naszym kraju. Plebiscyt miast podzielony jest na dwa etapy. Zwycięzcę etapu regionalnego i ogólnopolskiego wyłoni głosowanie. Liczy się w nim każdy głos, dlatego zachęcamy wszystkich mieszkańców oraz sympatyków do wzięcia udziału w tej świątecznej zabawie i do regularnego głosowania.

Wszyscy mistrzowie województw otrzymają energooszczędny sprzęt o wartości 10 tys. zł. Z kolei na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają dodatkowo nagrody o łącznej wartości 50 tys. złotych. Pomoc dla rodzinnych domów dziecka, a może dla potrzebujących seniorów? O tym, na jaki dobroczynny cel zostanie przekazany sprzęt zadecydują włodarze 16 zwycięskich miast.

Konkurs pozwala pomóc najbardziej potrzebującym mieszkańcom, a także rozbudzić lokalny patriotyzm i wypromować miasto na arenie ogólnopolskiej.

Każdego dnia oddaj głos na stronie: http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/podkarpackie/stalowa-wola.

Katalog online

Logowanie do konta