Spotkanie z Adamem Bodnarem, rzecznikiem praw obywatelskich

Spotkanie z Adamem Bodnarem, rzecznikiem praw obywatelskich Dr Adam Bodnar, rzecznik praw obywatelskich zaprasza na otwarte spotkanie w Stalowej Woli. W środę 24 stycznia 2018 r., w godzinach 18.00 – 20.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza, przy ul. Ks. J. Popiełuszki 10.

- Na spotkanie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby opowiedzieć Rzecznikowi o ważnych problemach, z którymi się zmagają, zwłaszcza o tym, co jest ważne dla regionu, ale też i o rzeczach dobrych, które warto upowszechnić w całym kraju – zachęcają organizatorzy.

Rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar uważa, że o stanie praw człowieka w Polsce nie można dowiadywać się tylko z pism przysyłanych do Biura Rzecznika Praw Obywatelskich. Dlatego od początku swojej kadencji jeździ po Polsce i spotyka się zarówno z mieszkańcami, jak i przedstawicielami organizacji społecznych.

Na czym polega spotkanie? Na początku Rzecznik krótko opowiada, na czym polega jego praca, a następnie uważnie słucha każdego, kto chce zabrać głos. Zgłaszane tematy i problemy są dokładnie notowane, a zgłaszający mogą liczyć na informację zwrotną, co się stało z jego sprawą.

Co należy zrobić aby wziąć udział w spotkaniu? Wystarczy zgłosić się za pośrednictwem formularza: https://www.rpo.gov.pl/formularz/spotkania-rpo-w-COP,

mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; lub telefonicznie: (22) 55 17 944

- Rejestracja ułatwia nam organizację spotkania, dlatego bardzo nam na niej zależy. Przesłanie zgłoszenia oznacza, że już na Państwa czekamy. Nie jest potrzebne żadne dodatkowe potwierdzenie. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.  Jeśli macie Państwo pytania, prosimy pisać: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. – dodają organizatorzy.

Katalog online

Logowanie do konta