Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech

Godziny otwarcia Biblioteka Główna: pn. - pt.: 9:00 - 18:00; sobota: nieczynne          Godziny otwarcia Filie: pn. - pt.: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

W bibliotece nie ma nudy

W bibliotece nie ma nudyDwie grupy dzieci z oddziału przedszkolnego Zespołu Szkół Specjalnych uczestniczyły w zajęciach pod hasłem „W bibliotece nie ma nudy” w MBP w dniu 2 października. W trakcie spotkania dzieci wysłuchały bajek czytanych przez dwa misie - polarnego i pandę. Ponadto z okazji Dnia Chłopaka przedszkolaki wykonywały eleganckie muchy, natomiast dziewczynki ozdabiały przypinki - kwiatuszki.

Kolejną okazją do świętowania był Dzień Przedszkolaka, w ramach którego misie przygotowały balonowe niespodzianki: kwiatki, węże, serduszka, pieski oraz miecze.