30 września w naszej placówce przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 gościliśmy bibliotekarki i bibliotekarzy z Oddziału Rzeszowskiego Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich oraz z Kół SBP w Czudcu i Łańcucie.
Wizyta studyjna była okazją do zaprezentowania działań i usług naszej biblioteki, warunków lokalowych siedziby głównej oraz do wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji mających na celu promocję czytania i częstego korzystania z oferty bibliotek.
Dziękujemy za owocnie spędzony czas pani Ewie Drapale - Przewodniczącej Oddziału, pani Renacie Pasternak wicedyrektor Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rzeszowie oraz wszystkim bibliotekarkom i bibliotekarzom z regionu.



























