Mamy piękną, słoneczną i ciepłą połowę marca. Już niedługo będą Święta Wielkanocne. Z tej okazji postanowiliśmy wraz z uczniami klas 0 –III oraz IV –VII ze Szkoły Specjalnej w Stalowej Woli wykonać pracę plastyczną o tematyce świątecznej „Wielkanocny kogucik”.
Do przygotowanych wcześniej białych stożków przyklejaliśmy dziubki, grzebienie, skrzydła, oczka. Ogon zrobiliśmy z kolorowych pasków poskręcanych nożyczkami, zaś łapki wykonaliśmy metodą łańcucha choinkowego.
Na koniec, gdy nasz kogucik był gotowy dodaliśmy świąteczny akcent – wyciętą z papieru technicznego pisankę obklejoną łowickim nadrukiem. Tak wykonane ozdoby uczestnicy zajęć zabiorą ze sobą do domów, jako świąteczną własnoręcznie wykonaną ozdobę.



























