We wtorek 2 czerwca, na zakończenie semestru Bibliotecznego Klubu Programisty zorganizowaliśmy zajęcia o charakterze dowolnym.
Część adeptów kontynuowała soją podróż w świecie Photona, a inni wykorzystywali różne możliwości aplikacji wraz z modułem Sztucznej Inteligencji.
Wykonaliśmy też pamiątkowe breloczki w kształcie robota. Klubowiczom życzymy udanych wakacji w świecie nie koniecznie wolnym od programowania.



























