Podczas wizyty w Filii nr 1 grupa Biedronki z Przedszkola nr 11 uczestniczyła w zajęciach poświęconych majowej łące.
Dzieci rozmawiały o mieszkańcach łąki – owadach, ptakach i kwiatach, poznając ciekawostki na temat przyrody budzącej się wiosną do życia. Dużym zainteresowaniem cieszyło się także podglądanie relacji na żywo z bocianiego gniazda, dzięki której przedszkolaki mogły obserwować codzienne życie bocianiej rodziny.
Na zakończenie spotkania przedszkolaki wykonały kolorowe prace plastyczne – kwietne łąki na papierowych talerzykach, wykazując się dużą kreatywnością i pomysłowością.



























