W środę, 7 maja, Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli zamieniła się w prawdziwe centrum kreatywności! Odwiedzili nas uczniowie klasy 3 z PSP nr 2 w Stalowej Woli, by wziąć udział w kolejnym spotkaniu z cyklu warsztatów scrapbookingu.
Tym razem tworzyliśmy wyjątkowe kartki z okazji zbliżającego się Święta Mamy. Podczas zajęć dzieci miały okazję wykazać się pomysłowością i zdolnościami manualnymi. Kolorowe papiery, wstążki, naklejki i różnorodne ozdoby stały się narzędziami do wyrażenia uczuć wobec najbliższych. Każda kartka była inna – unikalna, przemyślana i pełna dziecięcej radości.
Warsztaty nie tylko rozwijały zdolności artystyczne, ale także pokazały, że biblioteka to coś więcej niż miejsce wypożyczania książek. To przestrzeń, w której dzieci mogą się spotkać, uczyć się od siebie nawzajem i rozwijać swoje pasje w przyjaznej atmosferze.
Na zakończenie spotkania uśmiechy nie schodziły z twarzy młodych twórców. Każdy z uczestników opuścił bibliotekę nie tylko z piękną kartką w ręku, ale też z głową pełną inspiracji i sercem pełnym radości.