Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech

Godziny otwarcia Biblioteka Główna, Filia nr 2, Filia nr 3, Filia nr 5: pn. śr - pt.: 9:00 - 16:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Godziny otwarcia Filia nr 1: pn., śr - pt.: 9:00 - 15:00; wtorek: 10:00 - 17:00; sobota: nieczynne

Parada kapeluszy pod hasłem : "Kapelusze - wspominamy królową kapeluszy i monologu Hankę Bielicką"10 października 2019 roku Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli Filia nr 5 przy współudziale Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Stalowej Woli zorganizowała paradę kapeluszy inspirowaną życiem i twórczością Hanki Bielickiej.

Celem spotkania było przypomnienie jej słynnej postaci, poczucia humoru, występów estradowych z ciętą ripostą. W bardzo miłej atmosferze wspominaliśmy jej bogaty życiorys, uczestnicy spotkania czytali wakacyjne porady pani Hani i Złote myśli. Pan Bogdan i pani Ewelina przepięknie wczuli się w monolog Hanki Bielickiej pt. : Lampa Aladyna – odcinek 4. Hanka Bielicka niekłamaną miłością darzyła kapelusze, honorując to nasi mili goście przyszli odświętnie ubrani, z dumą prezentując swoje piękne kapelusze.

Na zakończenie odbył się słodki poczęstunek : cukierki przygotowane przez naszą bibliotekę oraz przepyszne ciasto upieczone przez naszą czytelniczkę panią Anię. Dziękujemy ŚDS nr 2 i naszym czytelniczkom za miłe odwiedziny i zaangażowanie.