A- A A+

Konferencja „W drodze do Przemysłu 4.0”

Konferencja „W drodze do Przemysłu 4.0”W obiekcie biblioteki przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 odbywa się dzisiaj, czyli 20 marca konferencja zorganizowania przez Synergy Poland „W drodze do Przemysłu 4.0”. Prelekcje odbywają się na naszej Sali konferencyjnej, na holu II pietra znalazły się stoiska firmowe, zaś sala bankietowa służy gościom spotkania podczas przerw kawowych i lunchu.

W fabryce XXI produkcja wspierana jest przez nowoczesne systemy informatyczne, które zapewniają jej dostęp do każdej przydatnej informacji, w dowolnym czasie, z dowolnego miejsca. Dzięki temu przedsiębiorstwa mogą produkować bardziej ekonomicznie i szybciej reagować na indywidualne potrzeby klientów. Silna konkurencja i rosnące oczekiwania klientów sprawiają, że przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują rozwiązań informatycznych, które pozwolą im na efektywne zarządzanie produkcją i racjonalne wykorzystanie zasobów.

Managerowie codziennie stawiają sobie pytania: Co zrobić, aby zwiększyć wydajność produkcji?, Jak obniżyć koszty?, Jak skutecznie planować i rozliczać produkcję? – Na spotkaniu w Stalowej Woli przedstawimy nowoczesne rozwiązania klasy ERP oraz sprawdzone systemy MES, CMMS, które odpowiadają na bolączki przedsiębiorstw i wspierają je w rozwoju w myśl koncepcji Przemysłu 4.0. Przedstawimy trendy i nowe funkcjonalności w systemach IT dla branży produkcyjnej. Porozmawiamy także o najczęstszych błędach, jakie popełniają przedsiębiorcy na etapie wyboru dostawcy i systemu IT – mówi Łukasz Kubas, dyrektor ds. Penetracji Rynku Grupy BPC.

Zagadnienia poruszane na konferencji: planowanie i harmonogramowanie produkcji z uwzględnieniem zasobów: maszyn, pracowników, surowców; automatyczne monitorowanie zasobów produkcyjnych i inteligentny nadzór nad procesem technologicznym; produkcja on-line – czyli jak odpowiedzieć na potrzeby informacyjne firm produkcyjnych; jak zwiększyć potencjał produkcyjny przedsiębiorstwa wykorzystując systemy ERP, APS, MES?

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin