A- A A+

Kino plenerowe w patio z przymrużeniem oka

Kino plenerowe w patio z przymrużeniem okaPrzed nami 4. seria weekendowych projekcji w ramach „Kina plenerowego” jakie zorganizował Miejski Dom Kultury w Stalowej Woli. W tym roku, ze względu na remont jaki odbywa się na zewnątrz obiektu MDK, projekcje odbywają się w patio Miejskiej Biblioteki Publicznej. W każdy piątek i sobotę o godz. 21.00 w obiekcie przy ul. ks. J. Popiełuszki 10.

Tym razem MDK proponuje dwa kinowe seanse z przymrużeniem oka. W piątek 27.07 „Za jakie grzechy, dobry Boże?” w reżyserii Philippe de Chauverona. Cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców – żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie zwariować, próbując wszystkich pogodzić ze sobą? Czy to wszystko może skończyć się na ślubnym kobiercu, czy raczej wywoła totalną wojnę domową?

W sobotę 28.07 obejrzeć będzie można „Zupełnie nowy testament”. Film wyreżyserował Jaco Van Dormael. Fabuła jest taka: Bóg mieszka w Brukseli. Z rodziną, którą tyranizuje. Największą przyjemność sprawia mu bezmyślne oglądanie telewizji, dokuczanie żonie i wymyślanie praw, które coraz bardziej komplikują ludziom życie. Do czasu. Jego córka Ea nie może go już znieść i postanawia się zbuntować. Wykrada ojcu z komputera hasła i wszystkie tajemnice, dzięki którym będzie mogła urządzić świat zupełnie od nowa.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin