Wypożycz planszówkę w bibliotece

Wypożycz planszówkę w bibliotece„Było sobie życie”, „Dixit”, „Gra o tron” a może „Detektyw Pozytywka na tropie”? Od 10 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej im Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli będzie można wypożyczyć do domu grę planszową. A wspomniane na wstępie tytuły to zaledwie ułamek oferty przygotowanej dla czytelników. Oferta będzie dostępna w Bibliotece Głównej przy ul. ks. J. Popiełuszki 10. Gry pożyczamy i oddajemy w Wypożyczalni Książki Mówionej.

Planszówki stały się bardzo popularną formą spędzania czasu. Coraz częściej sięgają po nie zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. Nie tylko bawią i uczą, rozwijają naszą wyobraźnię, ale  są sposobem przyjemnego spędzania czasu z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi. Dają dużą satysfakcję i uczą postepowania według określonych zasad. W dobrym towarzystwie i emocjonującej grze nawet przegrana staje się przyjemna.

– Gry w naszej bibliotece może wypożyczyć osoba posiadająca kartę czytelnika MBP w Stalowej Woli. Czytelnik może jednorazowo wypożyczyć maksymalnie jedną grę na okres 7 dni. Po tym terminie  można prolongować wypożyczenie gry jeden raz na kolejne 7 dni. Każda gra wyposażona jest w specyfikację zawierającą jej pełne wyposażenie. Gra sprawdzana jest przy Czytelniku podczas jej wypożyczenia i zwrotu pod względem stanu technicznego i kompletności gry – informują pracownicy stalowowolskiej biblioteki.

Szczegółowy regulamin wypożyczania gier planszowych znajdziemy (link do regulaminu)

Oferta gier planszowych w naszym katalogu  (link do katalogu gier planszowych)

Oferta planszówek będzie na bieżąco uzupełniana.