Serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej wszystkich miłośników słowa i poezji na wyjątkowe spotkanie „Poezja – ach to TY!”, podczas którego będziemy wspólnie odkrywać piękno poetyckich inspiracji.
21 marca 2026 r. (sobota)
godzina 11:00
Biblioteka Główna
ul.ks. J. Popiełuszki 10
I piętro – hol
Zachęcamy, aby przynieść ze sobą wiersz – własnego autorstwa lub ulubionego poety. Podczas wydarzenia będzie można podzielić się swoją twórczością lub przeczytać wiersze ulubionych autorów. W programie przewidziano:
- warsztaty kreatywnej poezji
- oprawę muzyczną
- kawę, herbatę i coś słodkiego
Niech to będzie czas inspiracji, rozmów i wspólnego przeżywania poezji.
Wstęp wolny!
Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna, Stowarzyszenie Literackie Witryna, Grupa Literacka Feniks




























