Książka jest dobra na wszystko – nowości w Filii nr 2

Książka jest dobra na wszystko – nowości w Filii nr 2Książka jest dobra na wszystko, na dobrą i złą pogodę, na lepszy i kiepski humor, na odpoczynek i wytchnienie. Przy tej sentencji na pewno doskonale sprawdzą się nowości, które trafiły do księgozbioru naszej biblioteki. Przy kiepskiej, szaroburej pogodzie można się dobrze odnaleźć w klimacie kryminałów i thrillerów, np. przy najnowszej książce Davida Lagercrantza pt.  „Człowiek, który wyszedł z mroku”, „Głusza” Marka Edwardsa, kolejnym tomie serii pt. „Król Monet”, autorstwa Sandrone Dazieri, a także  koreańskim hicie  „Siedem lat ciemności”.

Na dobry humor pomogą „Stowarzyszenie słodkiej zemsty” Anny Langner, której akcja powieści dzieje się w bibliotece, „Kocha, lubi, morduje” czyli kryminał na wesoło Iwony Banach czy też „Zgodne małżeństwo” Aleksandry Tyl. Przy odpoczynku dobrym towarzyszem będzie obyczaj spod ręki Anny Bałenkowskiej pt. „Zaginiona wiolonczelistka”, która zabiera czytelnika w świat muzyki, powieść historyczna z czasów XVI-w. pt. „Elle” spod pióra Douglas Glover, wspomnienie słynnych par PRL przez Sławomira Kopra, a także opowieść górska Reinholda Messnera, czyli jego listy z Himalajów w książce „Wędruję aby żyć”. Natomiast przy dobrej pogodzie idealnie sprawdzą się „Pola” Danuty Noszczyńskiej, pierwszy tom z cyklu „Wnuczka wariatki” oraz „Na drugim końcu lata” Emmy Mills. To tylko niektóre pozycje, które wzbogaciły nasz biblioteczny księgozbiór.

Zapraszamy do odwiedzin i wypożyczeń.

Książka jest dobra na wszystko – nowości w Filii nr 2