Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się w środę, 14 maja, o godzinie 17:00.
- Odsłony: 308
Biblioteka Główna - pon. 9:00 do 15:00, wt.-pt. 09:00 do 18:00, sob. 8:00 do 15:00
Filia nr 1 - pon. 9:00 do 15:00, wt.-pt. 09:00 do 18:00, sob. 8:00 do 15:00
Filia nr 2 - pon. 9:00 do 15:00, wt.-pt. 09:00 do 18:00, sob. 8:00 do 15:00
Filia nr 3 - pon. 9:00 do 15:00, wt.-pt. 09:00 do 18:00, sob. 8:00 do 15:00
Filia nr 5 - pon. 9:00 do 15:00, wt.-pt. 10:00 do 18:00, sob. 8:00 do 15:00
Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej serdecznie zaprasza na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się w środę, 14 maja, o godzinie 17:00.
Prezentujemy nowości, które trafiły na biblioteczne półki w naszej Filii nr 2. Wśród nich czytelnicy z pewnością znajdą książkę dla siebie.
Kwietniowe nabytki to między innymi „Zaklinacz” Tomasza Betchera, autora którego pokochały czytelniczki.
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się W Filii nr 2 przy ul. Siedlanowskiego 3, w środę, 9 kwietnia. Tym razem pochylimy się nad wyjątkową i niezwykle aktualną powieścią ukraińskiego pisarza Serhija Żadana pt. „Internat”.
W marcu na naszych półkach pojawiły się świeżutkie nowości wydawnicze!
Miłośnikom literatury poszukującym głębokich emocji i poruszających opowieści, polecamy „O czym szumi ocean” Wiktorii Emilii Regin.
Serdecznie zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się w środę, 12 marca o godz. 17:00, w Filii nr 2.
W ramach cyklu "Godzinami o książkach" będziemy rozmawiać o poruszającej i refleksyjnej książce Moniki Sznajderman – „Pusty las”.
Zapraszamy do Filii nr 2, gdzie czekają na czytelników najnowsze powieści obyczajowe, kryminały, romanse oraz reportaże historyczne i prawnicze!
Przedstawiamy nowości, które pojawiły się na półkach Filii nr 2. W ofercie znalazły się różne publikacje, nie tylko powieści obyczajowe czy kontynuacje serii, ale także kryminały i reportaże.
Wśród lutowych nowości znalazła się relacja Krzysztofa Potaczały „O czym drzewa w Bieszczadach nie szumią”.
W związku z wręczeniem nagród w konkursie „Czytelnik Roku 2024”, które odbyło się w Filii nr 2, pracownicy biblioteki przygotowali wystawę pt. „To, co czytaliśmy w 2024 roku”. Zaprezentowano na niej okładki najpoczytniejszych książek, a także pozycje, aktualnie dostępne do wypożyczenia w filii.
Zapraszamy do Filii nr 2 (ul. Siedlanowskiego 3), gdzie czeka na Was wyjątkowa walentynkowa zabawa! Wybierzcie jedną z tajemniczych kopert i odkryjcie ukryty w niej cytat – może to być fragment znanej powieści, wers poezji lub piękna sentencja o miłości i przyjaźni.
Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się w środę, 12 lutego o godz. 17:00 w Filii nr 2 przy ul. M. Siedlanowskiego 3. W ramach cyklu „Godzinami o książkach” porozmawiamy o poruszającej powieści Kristin Hannah "Zimowy Ogród".
Serdecznie zapraszamy na pierwsze w nowym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych, które odbędzie się w środę, 8 stycznia, o godzinie 17:00 w Filii nr 2. Tematem rozmowy będzie powieść Waltera Tevisa – „Gambit królowej”.
Biblioteczne półki naszej Filii nr 2 zasilą nowości zakupione ze środków, które udało się zebrać podczas kiermaszu. To bogata oferta, w której nasi czytelnicy, zarówno ci najmłodsi, młodzież, jak i dorośli wybiorą coś dla siebie. Wśród nabytków znalazły się powieści obyczajowe i świąteczne, kryminały.
Dyskusyjny Klub Książki dla Dorosłych zaprasza na wyjątkowe spotkanie, które odbędzie się w środę, 11 grudnia, o godz. 17:00 w filii nr 2. Będzie to nasze ostatnie spotkanie w tym roku kalendarzowym, dlatego nie zabraknie wyjątkowej atmosfery, refleksji i świątecznego klimatu!
W Filii nr 2 pojawiła się bogata oferta nowości wydawniczych, które z pewnością zachwycą zarówno dorosłych, jak i młodszych czytelników. Wybór jest różnorodny – od literatury pięknej po pełne emocji historie dla dzieci, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Dziś, czyli piątek, 22 listopada to ostatni dzień kiermaszu w naszej Filii nr 2 przy ul. M. Siedlanowskiego. Przez cały dzień sprzedajemy wszystkie książki z 50 % rabatem! Zapraszamy, zostało sporo literackich perełek!
Szanowni Czytelnicy! Przypominamy, że w Filii nr 2 (ul. Siedlanowskiego 3) od dzisiaj do piątku, 22.11.2024 r. trwa Kiermasz Taniej Książki.
Książki będzie można kupić po naprawdę okazyjnych cenach. Można również przynieść lektury, które już przeczytaliśmy, zalegają nam na półkach, a nie chcemy ich wyrzucać.
Miejska Biblioteka Publiczna
im. M. Wańkowicza
ul. ks. J. Popiełuszki 10
37-450 Stalowa Wola