A- A A+

Pojedynek książek

Pojedynek książekNaszych Czytelników oraz Młodszych Czytelników zapraszamy do ciekawej zabawy – pojedynek książek.  Zasady walki są proste. Przez tydzień od 9 do 15 maja spośród zaproponowanych tytułów wybieramy tę książkę, którą przeczytaliśmy i podoba się nam bardziej. Żeby zagłosować wystarczy wrzucić do pojemnika karteczkę z kolorem odpowiadającym danej publikacji.

Młodzi Czytelnicy korzystający z Multiteki w obiekcie przy ul. Ks. J. Popiełuszki 10,  mogą głosować wśród trzech „kategorii wiekowych”. W poziomie I do pojedynku wystawiliśmy książki „Marysia w ogrodzie” oraz „Basia i telefon”, w poziomie II „tajemnica gazety” i „Nela na kole podbiegunowym”, w poziomie II pojedynkują się „Tajemnica śpiących sędziów” oraz „Baśniobór I”. Zachęcamy serdecznie wszystkich do zabawy, wśród głosujących rozlosujemy gadżety i przybory szkolne. Wystarczy na karteczce z kolorem swojego faworyta wpisać imię i nazwisko lub numer karty bibliotecznej.

Podobne zasady głosowania obowiązują w Wypożyczalni dla dorosłych Czytelników. Tam do pojedynku stanęły książki: Jane Austen „Duma i uprzedzenie” i Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem”, a głosujący mogą wygrać książkę i biblioteczne gadżety.

Zapraszamy do biblioteki i do głosowania!

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin