Pojedynek książek

Pojedynek książekNaszych Czytelników oraz Młodszych Czytelników zapraszamy do ciekawej zabawy – pojedynek książek.  Zasady walki są proste. Przez tydzień od 9 do 15 maja spośród zaproponowanych tytułów wybieramy tę książkę, którą przeczytaliśmy i podoba się nam bardziej. Żeby zagłosować wystarczy wrzucić do pojemnika karteczkę z kolorem odpowiadającym danej publikacji.

Młodzi Czytelnicy korzystający z Multiteki w obiekcie przy ul. Ks. J. Popiełuszki 10,  mogą głosować wśród trzech „kategorii wiekowych”. W poziomie I do pojedynku wystawiliśmy książki „Marysia w ogrodzie” oraz „Basia i telefon”, w poziomie II „tajemnica gazety” i „Nela na kole podbiegunowym”, w poziomie II pojedynkują się „Tajemnica śpiących sędziów” oraz „Baśniobór I”. Zachęcamy serdecznie wszystkich do zabawy, wśród głosujących rozlosujemy gadżety i przybory szkolne. Wystarczy na karteczce z kolorem swojego faworyta wpisać imię i nazwisko lub numer karty bibliotecznej.

Podobne zasady głosowania obowiązują w Wypożyczalni dla dorosłych Czytelników. Tam do pojedynku stanęły książki: Jane Austen „Duma i uprzedzenie” i Margaret Mitchell „Przeminęło z wiatrem”, a głosujący mogą wygrać książkę i biblioteczne gadżety.

Zapraszamy do biblioteki i do głosowania!