A- A A+

Godzinami o książkach – „Kochając syna”

Godzinami o książkach –  „Kochając syna”W środę, 10 stycznia o godzinie 17.00 w Filii Nr 2, przy ulicy Siedlanowskiego 3, odbędzie się pierwsze w tym roku spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dorosłych. Zimowe rozmowy „Godzinami o książce”  będą się toczyć wokół powieści Lisy Genovy pt. „Kochając syna ”.

Jest to historia dwóch kobiet, poszukujących odpowiedzi na trudne życiowe pytania. Łączy je miejsce zamieszkania - ulubiona przez turystów latem i zapomniana zimą wyspa Nantucket oraz problem autyzmu, którego Olivia doświadczyła opiekując się chorym synkiem, a Beth pisze o nim swoją książkę. Obie bohaterki zmagają się ze swoimi osobistymi problemami i próbują rozpocząć nowe życie poszukując w nim utraconego sensu.

Lisa Genova zaprasza czytelników do refleksji na temat autyzmu oraz rozważań o życiu, sukcesach i porażkach, porzuconych marzeniach, własnej osobowości, zaufaniu i przebaczeniu.

Podczas środowego spotkania poszukamy odpowiedzi na pytania:? Czym jest autyzm? Jak reagujemy spotykając na swej drodze osobę autystyczną?, Czy bezwarunkowa miłość wystarczy do całkowitej akceptacji autyzmu jako części naszego życia? Czy cierpienie uczy nas pokory i jaki sens nadaje naszemu życiu?, Jak cienka jest linia pomiędzy zaufaniem a przebaczeniem?

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Styczeń 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin