Filia nr 1 - Dzień Niedźwiedzia PolarnegoDzieci z klasy II B z PS nr 3 wysłuchały pogadanki na temat życia niedźwiedzi polarnych w ich środowisku naturalnym. Jako ciekawostka była podana historia Baśki Murmańskiej - polarnego niedźwiadka, którego na targu kupili polscy żołnierze, stacjonujący na dalekiej północy Rosji w czasie pierwszej wojny światowej. Uczniowie wykonywali także prace plastyczne, misie polarne z waty.

Filia nr 1 - Ferie, kreatywnie i aktywnieW Filii nr 1, dzieci uczestniczące w zajęciach feryjnych mają możliwość rozwijać swoje zdolności plastyczne. Trzeba przyznać, że nasza grupa jest bardzo twórcza, kreatywna i zdolna. Każdego dnia powstają piękne, oryginalne prace plastyczne: skrzynie skarbów z ośmiorniczkami, szklane kule ze stworkami z modeliny, a także walentynkowe serpentyny.

Czerwiec 2019