Filia nr 1 - Robimy książeczkęW Filii nr 1, w ramach XIII Stalowowolskich Dni Książki przygotowaliśmy dla najmłodszych czytelników zajęcia edukacyjne promujące czytelnictwo. Na podstawie książki Cz. Janczarskiego "Przygody i wędrówki Misia Uszatka" uczniowie klasy I z PS nr 3 tworzyli swoje mini książeczki. Celem zajęć było zapoznanie dzieci z elementami składowymi książki.

Podsumowanie konkursu plastycznego „Przygody Filonka Bezogonka – książka o małym kotku z wielkim sercem”W kinie Ballada, w dniu 16 października 2018 r., odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego „Przygody Filonka Bezogonka – książka o małym kotku z wielkim sercem” zorganizowanego przez Filię Nr 1 Oddział dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej. Konkurs skierowany był do uczniów klas II szkół podstawowych z terenu miasta Stalowa Wola.

Luty 2019