Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech
A- A A+

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filia nr 1 - od pn. do pt. w godz. 9:00 do 16:00.

Filia nr 2 - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

Filia nr 3 i Filia nr 5 - od pn. do pt. w godz. 9:00 do 17:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki nieczynne.

Przerwa na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Nowości wydawnicze w Filii nr 1Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli zaprasza do półek z nowościami wydawniczymi. Wśród nich można znaleźć: literaturę obyczajową, kryminalną, popularnonaukową, książki dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, w której bliżej przedstawiamy wybrane nowości i proponujemy kilka wartych uwagi tytułów sprzed lat.

Filia nr 1 – Tove Jansson i Jej MuminkiW tym roku minęła 20 rocznica śmierci Tove Jansson, znanej na całym świecie autorki serii o Muminkach. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z przygotowaną przez Filię nr 1 prezentacją, zawierającą wspomnienia i ciekawostki z życia pisarki oraz informacje dotyczące Jej wszechstronnej twórczości.

Nowości wydawnicze w Filii nr 1W Filii nr 1 pojawiły się wyczekiwane nowości. Wśród nich można znaleźć: literaturę obyczajową, kryminalną, popularnonaukową, książki dla dzieci i młodzieży. Młodszy, starszy-każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, w której bliżej przedstawiamy wybrane nowości i proponujemy kilka wartych uwagi tytułów sprzed lat.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

facebook_page_plugin
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech