Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli   Click to listen highlighted text! Witamy na stronie Miejskie Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli Powered By GSpeech

Biblioteka Główna czynna - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 19:00.

Filia nr 1 - od pn. do pt. w godz. 9:00 do 16:00.

Filia nr 2 - od pn. do pt.  w godz. 09:00 do 18:00.

Filia nr 3 i Filia nr 5 - od pn. do pt. w godz. 9:00 do 17:00.

W soboty wszystkie obiekty biblioteki nieczynne.

Przerwa na dezynfekcję: 14:40 do 15:00

Nowości wydawnicze w Filii nr 1Filia nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Stalowej Woli zaprasza do półek z nowościami wydawniczymi. Wśród nich można znaleźć: literaturę obyczajową, kryminalną, popularnonaukową, książki dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, w której bliżej przedstawiamy wybrane nowości i proponujemy kilka wartych uwagi tytułów sprzed lat.

Filia nr 1 – Tove Jansson i Jej MuminkiW tym roku minęła 20 rocznica śmierci Tove Jansson, znanej na całym świecie autorki serii o Muminkach. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z przygotowaną przez Filię nr 1 prezentacją, zawierającą wspomnienia i ciekawostki z życia pisarki oraz informacje dotyczące Jej wszechstronnej twórczości.

Nowości wydawnicze w Filii nr 1W Filii nr 1 pojawiły się wyczekiwane nowości. Wśród nich można znaleźć: literaturę obyczajową, kryminalną, popularnonaukową, książki dla dzieci i młodzieży. Młodszy, starszy-każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, w której bliżej przedstawiamy wybrane nowości i proponujemy kilka wartych uwagi tytułów sprzed lat.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0