A- A A+

Rozmawiali w bibliotece o strategii rozwoju - Chcemy budować politykę zrównoważonego rozwoju naszego kraju - mówił Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński podczas konferencji prasowej w związku z konsultacjami Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego 2030 w Stalowej Woli. Briefing prasowy oraz konsultacje podkarpackiego projektu strategii odbyły się 23 stycznia w stalowowolskiej bibliotece.

Rozmawiali o drzewach10 stycznia w bibliotece przy ul. ks. J. Popiełuszki 10 odbyła się konferencja dotycząca wyników inwentaryzacji dendrologicznej Placu Piłsudskiego w Stalowej Woli. Prelegentem był dr inż. arch. kraj. Wojciech Bobek, który omówił wynik badań drzewostanu, jakie przeprowadził w ubiegłym roku wspólnie z 5 innymi naukowcami z Krakowa.

Podpisano umowę tworzącą Centrum Języka i Kultury Chińskiej LiuGongW stalowowolskiej bibliotece otwarto Centrum Języka i Kultury Chińskiej LiuGong. Delegacji chińskiej przewodniczył Qin Rupei, wicegubernator Autonomicznego Regionu Guangxi Zhuang.

- Dzisiaj jest bardzo ważny dzień, ważny moment. Chcę wyrazić podziękowania i gratulacje w imieniu regionu Guangxi Zhuang za oficjalne otwarcie i podpisanie umowy o stworzeniu Centrum Języka i Kultury Chińskiej Liugong w Stalowej Woli. To ma dla nas ogromne znaczenie – mówił wicegubernator Qin Rupei.

Rozmawiali w MBP o UkrainieWspółpraca polsko – ukraińska, zatrudnianie cudzoziemców, Twój biznes na Ukrainie. To były tematy VII Śniadania Biznesowego, które zostało zorganizowane w MBP.

O tym jak być skutecznym na rynku ukraińskim, aktualnej sytuacji gospodarczej w kraju, co warto wiedzieć wchodząc na rynek (bariery w dostępie do rynku, weryfikacja partnerów itp.), perspektywicznych kierunkach i współpracy polsko– ukraińskiej i ofercie targowej mówiła podczas śniadania  Nataliia Shymborska - Prezes Zarządu Spółki  „Trade and Business Assistance” z Krakowa.

Katalog on-line

Kalendarz

Kwiecień 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin