A- A A+

Małżeńskie jubileusze w bibliotece

Małżeńskie jubileusze w biblioteceW sobotę, 14 kwietnia w stalowowolskiej bibliotece już po raz kolejny odbyła się uroczystość złotych i diamentowych godów. Wspólnie z władzami samorządowymi – prezydentem Lucjuszem Nadbereżnym oraz przewodniczącym Rady Miejskiej Stanisławem Sobierajem świętowało 13 par z terenu Stalowej Woli, mających za sobą co najmniej 50-letnie (a w przypadku jednej – 60-letnie) wspólne życie.

Nadane przez Prezydenta RP Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie odebrali: Leokadia i Władysław Chorabowie, Zofia i Józef Draganowie, Zofia i Włodzimierz Kordalscy, Bogumiła i Włodzimierz Łubowie, Alicja i Jerzy Mateuszczykowie, Maria i Stefan Mściszowie, Zuzanna i Waldemar Pawłowscy, Maria i Bogusław Peranowscy (ta para świętowała 60-lecie pożycia), Anna i Andrzej Sławińscy, Maria i Jerzy Suchoccy, Elżbieta i Michał Topólscy, Janina i Edward Wolakowie oraz Bogumiła i Kazimierz Życzyńscy.

Oprócz życzeń i gratulacji były także upominki od władz miasta oraz poczęstunek. Doniosły charakter uroczystości podkreślił recital w wykonaniu uczniów PSM z towarzyszeniem akompaniującego im pianisty Ryszarda Marchewki.

Katalog on-line

Biblioteka cyfrowa

biblioteka cyfrowa

Kalendarz

Luty 2019
P W Ś C Pt S N
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28

Katalog Larix

Regionalia

katalog regionaliów

Academica

academica

Czytelnia on-line IBUK LIBRA

ibuk libra

Konkursy

konkursy

Zaproponuj książkę

zaproponuj książkę

Biblioteka KUL

Miejska Biblioteka Publiczna

im. M. Wańkowicza

ul. ks. J. Popiełuszki 10

37-450 Stalowa Wola

Facebook youtube rrs

 

 

Wyszukaj na stronie

Bip Godło

 

facebook_page_plugin